PrezeNTY OD CIEBIE

„Kiedy ci na kimś zależy, dajesz mu coś wyjątkowego. Coś, co sobie ceni. To jest właśnie prezent.”     (L. Lowry, „Skrawki błękitu”)

          Prezentem wyjątkowym jest ten, który czaruje wyglądem i pokazuje „od pierwszego spojrzenia”, że składa się z emocji i uczuć. Z kolei prezent cenny to taki, którego „wartość” mierzona jest poświęconym zaangażowaniem, a nie jego ceną. Takie prezenty mają największą moc, sprawiają najwięcej radości obdarowywanym i na takie prezenty zasługują osoby na których Ci zależy.

          Ważne osoby, ważne powody, ważne okazje prowadzą do bardzo ważnych prezentów. Takie prezenty musza się właściwie prezentować, bo inaczej stają się mniej ważne. Pierwsze wrażenie jakie można wywołać prezentem jest nieocenione, bo emocjonalne, ale badania dowodzą, że prezent ładnie zapakowany nabiera dużo większej wartości niż wręczony bez opakowania czy w torebce.

          Sposób w jaki pakujemy prezenty stanowi bezcenną wartość dodaną do każdego przedmiotu, który poddajemy metamorfozie. Proponowane przez nas stylizacje prezentów znajdują uznanie najbardziej wybrednych osób (w tym gwiazd i celebrytów). Od 1. do „ile Państwo sobie życzą”, od wesołych Świąt po poważne jubileusze, od klasyki po surrealizm, od folkloru po orient, od elegancji po groteskę – na pewno zadowolimy Twoje oczekiwania, a przede wszystkim Twoje prezenty spodobają się wszystkim.
Zobacz, jak prezentują się zapakowane przez nas prezenty i dowiedz się więcej na temat usługi artystycznego pakowania prezentów.

          Zalecamy samodzielność przy doborze prezentów i podpowiadamy, że zmiana sposobu myślenia z „co tym razem dać siostrze?” na „dlaczego teraz chcę podarować coś siostrze?” pozwala skoncentrować się na celu i ułatwia wybór. Ale jeśli po sprawdzeniu 85 600 000 wyników w wyszukiwarce Google odpowiadających na zapytanie „najlepszy prezent”, odwiedzeniu galerii handlowych, przejrzeniu mediów społecznościowych, porozmawianiu ze znajomymi influencerami pomysły wydają się nadal banalne to … NIE ZWLEKAJ! Sprawdź co aktualnie prezentuje nasza ALTERNATYWNA LISTA PREZENTOWYCH HITÓW i skontaktuj się ze specjalistami Dekoratorni Prezentów w sprawie indywidualnych, płatnych konsultacji.

Nasi specjaliści w kilka godzin uczą podstawowych technik pakowania książki, wazonu i misia. Zdradzają przydatne triki pomocne przy pakowaniu prezentów. Udowadniają, że „diabeł tkwi w szczegółach”. Pokazują, że styl klasyczny jest inspirujący. Zachęcają do kreatywnych poszukiwań.
Warsztaty artystycznego pakowania są doskonałym projektem do realizacji w szkołach.
Dla osób dorosłych udział w naszych zajęciach jest oryginalnym pomysłem na prezent. Sprawdź co zyskasz dzięki naszym warsztatom dla siebie i dla swoich bliskich.

Dekoratornia Prezentów po prostu fantastycznie pakuje prezenty, zna się na nich jak mało kto i jest odpowiedzialnym partnerem w zakresie doradztwa prezentowego.

Jak najlepiej zredukować prezentowy stres?

           KIEDY NIE WIESZ CO DAĆ – usiądź wygodnie, odpręż się, zamknij oczy i zacznij swoją przygodę z prezentami od myśli podsuniętej przez Dekoratornię Prezentów:
Prezenty dają całkowitą wolność i pozwalają na wszystko, bo niemal wszystko może być prezentem, a każde emocje i uczucia można prezentem wyrazić.”

          KIEDY WIESZ CO DAĆ – stwórz sobie wygodne miejsce pracy, otocz się materiałami dekoracyjnymi, odetnij od świata zewnętrznego, poszukaj inspiracji wśród prezentów zapakowanych przez Dekoratornię Prezentów i wyzwól z siebie pokłady kreatywności drzemiące tam od czasów zajęć z plastyki.
Doświadczenie nauczyło nas, że bez względu na okoliczności kluczem do udanego prezentu jest to, żeby PREZENT DOBRZE SIĘ PREZENTOWAŁ, bo da to przyjmującemu gwarancję, że został mu poświęcony czas i uwaga, a to jest najcenniejsze co można dostać od drugiej osoby. Sprawdza się to w każdej sytuacji i pozwala wywrzeć silne wrażenie na obdarowanym, miło zapisać się w jego pamięci lub co najmniej wyjść z twarzą, kiedy wartość prezentu pozostawia sporo do życzenia.

          KIEDY BARDZO CI ZALEŻY – usiądź wygodnie, zadzwoń lub napisz do Dekoratorni Prezentów i spokojnie poczekaj aż przygotujemy piękne prezenty, którymi już wkrótce zachwycisz. I pamiętaj! – nie stresuj się, bo nie o Tobie będziemy rozmawiać i nie o Ciebie pytać. Nawet jak zostaniesz naszym klientem nie będziesz najważniejszy. Punktowiec nie będzie na Ciebie – Najważniejszy jest prezent!
          W Dekoratorni Prezentów patrzymy na prezenty oczami osób, które go dostaną. Zdarza się, że przedmioty, które dostajemy do zapakowania są kompletnie nie trafione – zdarza się również, że sugerujemy zmianę prezentu i podpowiadamy alternatywy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że na koniec dnia najwięcej zyska nasz klient – pamięć i wdzięczność obdarowanego.

3 ważne uwagi o prezentach

          Nie każdy prezent wymaga dużej atencji, ale każdy prezent jest ważny, lub bardzo ważnyopisuje co czujemy do osoby, której go wręczymy i ma znaczenie dla naszych przyszłych relacji – od drożdżówki (będzie cenniejsza podana w czystej torebce i z serwetką) po dom z basenem (ten łaskawy gest nabierze większego znaczenia, a data i okoliczności zapadną na zawsze w pamięć, jeśli zapewnimy mu pewną oprawę, klucze przyozdobimy eleganckim breloczkiem, umieścimy
w gustownym pudełeczku, pięknie zapakujemy w stylistyce wnętrza nowego domu
i wręczymy z uśmiechem). Zwracając uwagę na szczegóły i finalne wykończenie prezentu można w prosty sposób zmienić mu znaczenie z ważnego na bardzo ważny.

          Poważny prezent nie musi być poważny. Wręcz przeciwnie, w prywatnych prezentach cenimy sobie poczucie humoru (nie ośmieszanie czy ironię) i lubimy być zaskakiwani (nie zakłopotani czy zawstydzeni). To między innymi różni wesoły
i kolorowy świat prezentów od poważnego i stonowanego świata prezentów firmowych (sprawdź 7 różnic pomiędzy prezentem, a prezentem firmowym). Prezent czym ważniejszą rolę ma odegrać tym „ważniej” musi się prezentować. Wygląd prezentu może podwyższyć jego „wartość” lub go zdeprecjonować – to życiowa prawda, a mimo to często zapominana. Lekceważenie jej skutkuje obniżaniem własnej wartości
w oczach „ważnych osób”, problemami wizerunkowymi i towarzyskimi wpadkami – np. kiedy dajemy drogie prezenty w torebeczkach tak jakby nie były warte zachodu, skromniejsze pozbawiamy jakiejkolwiek finezji jakby pojawiły się zupełnym przypadkiem, a gotówkę wciskamy w rękę jakbyśmy się jej wstydzili.

          Niewiele prezentów wymaga specjalnej celebracji momentu wręczania, ale ważne jest, żeby każdy prezent był wręczany w „poważny” sposób. Prezent wręczony „byle jak” nie będzie właściwie oceniony, a może zostać zinterpretowany jako wyraz braku szacunku. „Niepoważnie” wręczony prezent może zostać szybko zapomniany lub wręcz zignorowany. Nie ma większego afrontu dla prezentu niż to, że nie zostanie zauważony.
Warto zabiegać, żeby prezent „zapadł w pamięć”. Nie musi to być ani kosztowne, ani trudne. Po prostu szkoda, żeby „wysiłek” (finansowy, czasowy, organizacyjny, logistyczny i intelektualny) jakim jest prezent był niedoceniany.
Np. Drogi alkohol wręczony na urodzinach może zostać niemal niezauważony jako prezent, jeśli przed zdjęciem płaszcza damy butelkę w pudełku producenta (nawet
z pozostawioną ceną :)) i powiemy „Wszystkiego najlepszego Stary”, po czym oddamy się zabawie. O wiele lepiej butelkę drogiego trunku przewiązać ładną wstążką z małym bilecikiem z tym samym „Wszystkiego najlepszego Stary”, datą i swoim imieniem,
a wręczyć ją przy innych gościach opowiadając anegdotę o jej „zdobyciu”.
Nie pozbawiajmy swoich „kręgów towarzyskich” powodów do odwzajemnienia prezentów, a siebie okazji do ich przyjmowania.

kokarda 001
kokarda 001
kokarda 001

Kultura jakości

Wysoka jakość produktu to poziom jego doskonałości i zdolność do zaspokojenia potrzeb klienta. To nie tylko drogie papiery ozdobne, ale przede wszystkim doświadczenie, które zdobywamy od lat poznając różnorodne materiały, ozdoby i akcesoria. Regularnie ćwiczymy techniki i szukamy nowych metod pakowania prezentów. Śledzimy światowe trendy we wzornictwie co roku poszerzając naszą bogatą gamę papierów ozdobnych i dekoracji, które sprowadzamy z kilku europejskich krajów. W Polsce współpracujemy również z najlepszymi producentami wstążek, tiuli, siatek i innych materiałów ozdobnych. Dopracowana logistyka oraz wdrożone przez nas procedury pracy i obsługi klienta są gwarantem wysokiej jakości naszych usług. Każdy z tych detali stanowiących o naszej jakości sprawia, że możemy wciąż zachwycać naszych klientów.

Zespół artystyczny

Prezent jest wyrazem relacji, szacunku i sposobem na przekazanie pozytywnych emocji. Należy dbać o każdy jego szczegół, a pierwsze wrażenie budowane jest na podstawie jego wyglądu. Przyjmując prezenty do zapakowania nasz zespół staje przed wyzwaniem. Aby mu sprostać trzeba być świetnym technicznie, mieć zdolności plastyczne, ale również być psychologiem i pasjonować się „sztuką ozdabiania prezentów”. Każdy prezent to historia, którą poznajemy rozmawiając z klientem o jego gustach i osobie obdarowywanej. Zespół artystyczny to plastyczki i dekoratorki biegłe w artystycznym pakowaniu prezentów. Różnorodność technik pakowania, doświadczenie, kreatywność i pasja z jaką podchodzimy do każdego prezentu powodują, że nasze prace są unikalne. Doskonale komunikujemy się nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Wprowadziliśmy nowy, wysoki standard obsługi doceniany przez klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Eko klimat

Ekologiczne pakowanie prezentów to nie szary papier i nudny sznurek. Dla nas to ograniczenie zużycia materiałów przy jednoczesnej dbałości o estetykę oraz wykorzystywanie produktów przyjaznych środowisku. Znaczna część papierów ozdobnych z których korzystamy jest z recyklingu lub z certyfikatem FSC (papier produkowany z drewna nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów). Zamiast foli używamy biodegradowalny celofan. Przechodząc w pełni na tryb „eco” możemy wykorzystywać wyłącznie materiały przyjazne środowisku i w podobny sposób zaaranżować stanowisko pakowania prezentów.

PrezeNTY OD CIEBIE

„Kiedy ci na kimś zależy, dajesz mu coś wyjątkowego. Coś, co sobie ceni. To jest właśnie prezent.”     (L. Lowry, „Skrawki błękitu”)

          Prezentem wyjątkowym jest ten, który czaruje wyglądem i pokazuje „od pierwszego spojrzenia”, że składa się z emocji i uczuć. Z kolei prezent cenny to taki, którego „wartość” mierzona jest poświęconym zaangażowaniem, a nie jego ceną. Takie prezenty mają największą moc, sprawiają najwięcej radości obdarowywanym i na takie prezenty zasługują osoby na których Ci zależy.

          Ważne osoby, ważne powody, ważne okazje prowadzą do bardzo ważnych prezentów. Takie prezenty musza się właściwie prezentować, bo inaczej stają się mniej ważne. Pierwsze wrażenie jakie można wywołać prezentem jest nieocenione, bo emocjonalne, ale badania dowodzą, że prezent ładnie zapakowany nabiera dużo większej wartości niż wręczony bez opakowania czy w torebce.

          Sposób w jaki pakujemy prezenty stanowi bezcenną wartość dodaną do każdego przedmiotu, który poddajemy metamorfozie. Proponowane przez nas stylizacje prezentów znajdują uznanie najbardziej wybrednych osób (w tym gwiazd i celebrytów). Od 1. do „ile Państwo sobie życzą”, od wesołych Świąt po poważne jubileusze, od klasyki po surrealizm, od folkloru po orient, od elegancji po groteskę – na pewno zadowolimy Twoje oczekiwania, a przede wszystkim Twoje prezenty spodobają się wszystkim.
Zobacz, jak prezentują się zapakowane przez nas prezenty i dowiedz się więcej na temat usługi artystycznego pakowania prezentów.

          Zalecamy samodzielność przy doborze prezentów i podpowiadamy, że zmiana sposobu myślenia z „co tym razem dać siostrze?” na „dlaczego teraz chcę podarować coś siostrze?” pozwala skoncentrować się na celu i ułatwia wybór. Ale jeśli po sprawdzeniu 85 600 000 wyników w wyszukiwarce Google odpowiadających na zapytanie „najlepszy prezent”, odwiedzeniu galerii handlowych, przejrzeniu mediów społecznościowych, porozmawianiu ze znajomymi influencerami pomysły wydają się nadal banalne to … NIE ZWLEKAJ! Sprawdź co aktualnie prezentuje nasza ALTERNATYWNA LISTA PREZENTOWYCH HITÓW i skontaktuj się ze specjalistami Dekoratorni Prezentów w sprawie indywidualnych, płatnych konsultacji.

Nasi specjaliści w kilka godzin uczą podstawowych technik pakowania książki, wazonu i misia. Zdradzają przydatne triki pomocne przy pakowaniu prezentów. Udowadniają, że „diabeł tkwi w szczegółach”. Pokazują, że styl klasyczny jest inspirujący. Zachęcają do kreatywnych poszukiwań.
Warsztaty artystycznego pakowania są doskonałym projektem do realizacji w szkołach.
Dla osób dorosłych udział w naszych zajęciach jest oryginalnym pomysłem na prezent. Sprawdź co zyskasz dzięki naszym warsztatom dla siebie i dla swoich bliskich.

Dekoratornia Prezentów po prostu fantastycznie pakuje prezenty, zna się na nich jak mało kto i jest odpowiedzialnym partnerem w zakresie doradztwa prezentowego.

Jak najlepiej zredukować prezentowy stres?

           KIEDY NIE WIESZ CO DAĆ – usiądź wygodnie, odpręż się, zamknij oczy i zacznij swoją przygodę z prezentami od myśli podsuniętej przez Dekoratornię Prezentów:
Prezenty dają całkowitą wolność i pozwalają na wszystko, bo niemal wszystko może być prezentem, a każde emocje i uczucia można prezentem wyrazić.”

          KIEDY WIESZ CO DAĆ – stwórz sobie wygodne miejsce pracy, otocz się materiałami dekoracyjnymi, odetnij od świata zewnętrznego, poszukaj inspiracji wśród prezentów zapakowanych przez Dekoratornię Prezentów i wyzwól z siebie pokłady kreatywności drzemiące tam od czasów zajęć z plastyki.
Doświadczenie nauczyło nas, że bez względu na okoliczności kluczem do udanego prezentu jest to, żeby PREZENT DOBRZE SIĘ PREZENTOWAŁ, bo da to przyjmującemu gwarancję, że został mu poświęcony czas i uwaga, a to jest najcenniejsze co można dostać od drugiej osoby. Sprawdza się to w każdej sytuacji i pozwala wywrzeć silne wrażenie na obdarowanym, miło zapisać się w jego pamięci lub co najmniej wyjść z twarzą, kiedy wartość prezentu pozostawia sporo do życzenia.

          KIEDY BARDZO CI ZALEŻY – usiądź wygodnie, zadzwoń lub napisz do Dekoratorni Prezentów i spokojnie poczekaj aż przygotujemy piękne prezenty, którymi już wkrótce zachwycisz. I pamiętaj! – nie stresuj się, bo nie o Tobie będziemy rozmawiać i nie o Ciebie pytać. Nawet jak zostaniesz naszym klientem nie będziesz najważniejszy. Punktowiec nie będzie na Ciebie – Najważniejszy jest prezent!
          W Dekoratorni Prezentów patrzymy na prezenty oczami osób, które go dostaną. Zdarza się, że przedmioty, które dostajemy do zapakowania są kompletnie nie trafione – zdarza się również, że sugerujemy zmianę prezentu i podpowiadamy alternatywy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że na koniec dnia najwięcej zyska nasz klient – pamięć i wdzięczność obdarowanego.

3 ważne uwagi o prezentach

          Nie każdy prezent wymaga dużej atencji, ale każdy prezent jest ważny, lub bardzo ważnyopisuje co czujemy do osoby, której go wręczymy i ma znaczenie dla naszych przyszłych relacji – od drożdżówki (będzie cenniejsza podana w czystej torebce i z serwetką) po dom z basenem (ten łaskawy gest nabierze większego znaczenia, a data i okoliczności zapadną na zawsze w pamięć, jeśli zapewnimy mu pewną oprawę, klucze przyozdobimy eleganckim breloczkiem, umieścimy
w gustownym pudełeczku, pięknie zapakujemy w stylistyce wnętrza nowego domu
i wręczymy z uśmiechem). Zwracając uwagę na szczegóły i finalne wykończenie prezentu można w prosty sposób zmienić mu znaczenie z ważnego na bardzo ważny.

          Poważny prezent nie musi być poważny. Wręcz przeciwnie, w prywatnych prezentach cenimy sobie poczucie humoru (nie ośmieszanie czy ironię) i lubimy być zaskakiwani (nie zakłopotani czy zawstydzeni). To między innymi różni wesoły
i kolorowy świat prezentów od poważnego i stonowanego świata prezentów firmowych (sprawdź 7 różnic pomiędzy prezentem, a prezentem firmowym). Prezent czym ważniejszą rolę ma odegrać tym „ważniej” musi się prezentować. Wygląd prezentu może podwyższyć jego „wartość” lub go zdeprecjonować – to życiowa prawda, a mimo to często zapominana. Lekceważenie jej skutkuje obniżaniem własnej wartości
w oczach „ważnych osób”, problemami wizerunkowymi i towarzyskimi wpadkami – np. kiedy dajemy drogie prezenty w torebeczkach tak jakby nie były warte zachodu, skromniejsze pozbawiamy jakiejkolwiek finezji jakby pojawiły się zupełnym przypadkiem, a gotówkę wciskamy w rękę jakbyśmy się jej wstydzili.

          Niewiele prezentów wymaga specjalnej celebracji momentu wręczania, ale ważne jest, żeby każdy prezent był wręczany w „poważny” sposób. Prezent wręczony „byle jak” nie będzie właściwie oceniony, a może zostać zinterpretowany jako wyraz braku szacunku. „Niepoważnie” wręczony prezent może zostać szybko zapomniany lub wręcz zignorowany. Nie ma większego afrontu dla prezentu niż to, że nie zostanie zauważony.
Warto zabiegać, żeby prezent „zapadł w pamięć”. Nie musi to być ani kosztowne, ani trudne. Po prostu szkoda, żeby „wysiłek” (finansowy, czasowy, organizacyjny, logistyczny i intelektualny) jakim jest prezent był niedoceniany.
Np. Drogi alkohol wręczony na urodzinach może zostać niemal niezauważony jako prezent, jeśli przed zdjęciem płaszcza damy butelkę w pudełku producenta (nawet
z pozostawioną ceną :)) i powiemy „Wszystkiego najlepszego Stary”, po czym oddamy się zabawie. O wiele lepiej butelkę drogiego trunku przewiązać ładną wstążką z małym bilecikiem z tym samym „Wszystkiego najlepszego Stary”, datą i swoim imieniem,
a wręczyć ją przy innych gościach opowiadając anegdotę o jej „zdobyciu”.
Nie pozbawiajmy swoich „kręgów towarzyskich” powodów do odwzajemnienia prezentów, a siebie okazji do ich przyjmowania.

kokarda 001

Kultura jakości

Wysoka jakość produktu to poziom jego doskonałości i zdolność do zaspokojenia potrzeb klienta. To nie tylko drogie papiery ozdobne, ale przede wszystkim doświadczenie, które zdobywamy od lat poznając różnorodne materiały, ozdoby i akcesoria. Regularnie ćwiczymy techniki i szukamy nowych metod pakowania prezentów. Śledzimy światowe trendy we wzornictwie co roku poszerzając naszą bogatą gamę papierów ozdobnych i dekoracji, które sprowadzamy z kilku europejskich krajów. W Polsce współpracujemy również z najlepszymi producentami wstążek, tiuli, siatek i innych materiałów ozdobnych. Dopracowana logistyka oraz wdrożone przez nas procedury pracy i obsługi klienta są gwarantem wysokiej jakości naszych usług. Każdy z tych detali stanowiących o naszej jakości sprawia, że możemy wciąż zachwycać naszych klientów.

kokarda 001

Zespół artystyczny

Prezent jest wyrazem relacji, szacunku i sposobem na przekazanie pozytywnych emocji. Należy dbać o każdy jego szczegół, a pierwsze wrażenie budowane jest na podstawie jego wyglądu. Przyjmując prezenty do zapakowania nasz zespół staje przed wyzwaniem. Aby mu sprostać trzeba być świetnym technicznie, mieć zdolności plastyczne, ale również być psychologiem i pasjonować się „sztuką ozdabiania prezentów”. Każdy prezent to historia, którą poznajemy rozmawiając z klientem o jego gustach i osobie obdarowywanej. Zespół artystyczny to plastyczki i dekoratorki biegłe w artystycznym pakowaniu prezentów. Różnorodność technik pakowania, doświadczenie, kreatywność i pasja z jaką podchodzimy do każdego prezentu powodują, że nasze prace są unikalne. Doskonale komunikujemy się nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Wprowadziliśmy nowy, wysoki standard obsługi doceniany przez klientów indywidualnych i korporacyjnych.

kokarda 001

Eko klimat

Ekologiczne pakowanie prezentów to nie szary papier i nudny sznurek. Dla nas to ograniczenie zużycia materiałów przy jednoczesnej dbałości o estetykę oraz wykorzystywanie produktów przyjaznych środowisku. Znaczna część papierów ozdobnych z których korzystamy jest z recyklingu lub z certyfikatem FSC (papier produkowany z drewna nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów). Zamiast foli używamy biodegradowalny celofan. Przechodząc w pełni na tryb „eco” możemy wykorzystywać wyłącznie materiały przyjazne środowisku i w podobny sposób zaaranżować stanowisko pakowania prezentów.